Wpisy użytkownika i will wait z dnia 1 grudnia 2010

Liczba wpisów: 20

inthefuture
 
i will wait: Miłość nie polega na rysowaniu serduszek na marginesach, pisaniu tzw."dwukropka z gwiazdką" na gg i całowaniu się dla popisu. Miłość to moje uczucie i twoje szczęście.
 

inthefuture
 
i will wait: A może na tym to właśnie polega ? Ty musisz przestać kochać żeby jemu zaczęło zależeć
  • awatar IncredibleAngel: ...mysle ze wlasnie tak to na tym polega, ja przestalam -jemu zaczelo zalezec....:(
  • awatar CupsGirls: hmm nie mam pojecia czy dokąłdnie na tym to polega :D:D
Pokaż wszystkie (2) ›
 

inthefuture
 
i will wait: Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie niż idealna kopią kogoś innego .
 

inthefuture
 
i will wait: Wiesz kiedy będziemy mogli być razem ? Kiedy położę obok Ciebie czekoladę, czepek i bajkę Kubusia Puchatka i najpierw sięgnę po Ciebie, a nie po te rzeczy.
 

inthefuture
 
i will wait: Upijała się, aby przypomnieć sobie moment, w którym ją kochał.. w stanie trzeźwym wiedziała, że taki nigdy nie istniał..
 

inthefuture
 
i will wait: kochany brzuszku przepraszam za te wszystkie motyle. kochana poduszko, przepraszam za te wszystkie łzy. kochane serce, przepraszam za ten cały bałagan. kochany mózgu, miałeś rację...
 

inthefuture
 
i will wait: Być sobą to znaczy iść własną drogą, naprzeciw krytyce innych ludzi. Zaakceptować swoją inność, a zarazem wyjątkowość.
 

inthefuture
 
i will wait: Umiera się na wiele sposobów: z miłości, z tęsknoty, z rozpaczy, ze zmęczenia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat zacieśnia się do rozmiaru pułapki, śmierć zdaje się być jedynym ratunkiem, ostatnią kartą, na którą stawia się własne życie.
 

inthefuture
 
i will wait: Czasem jedna kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu.
 

inthefuture
 
i will wait: W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym.
  • awatar Modne Ciuchy .: Sprzedaję ciuchy w bardzo dobrym stanie. Może znajdziesz coś dla siebie? SERDECZNIE ZAPRASZAM. ;)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

inthefuture
 
i will wait: Są piosenki, które porywają do tańca.
Piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać...
Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu, gdy pierwszy raz je słyszeliśmy.
 

inthefuture
 
i will wait: Każdy z nas żyje w swoim własnym świecie.
  • awatar Modne Ciuchy .: Sprzedaję ciuchy w bardzo dobrym stanie. Może znajdziesz coś dla siebie? SERDECZNIE ZAPRASZAM. ;)
  • awatar S. ♥: dokładnie. <3
Pokaż wszystkie (2) ›
 

inthefuture
 
i will wait: Na samą myśl o miłości mdli mnie, a mimo to zazdroszczę tym wszystkim zakochanym parom.
 

inthefuture
 
i will wait: często bywa tak, że nie chce się odejść, ale mimo to nie można zostać.
 

inthefuture
 
i will wait: w udawaniu , że się nie widzimy , jesteśmy mistrzami .
 

inthefuture
 
i will wait: Nie jesteś jakiś super fajny. Nie myślę o tobie 24h na dobę. I nawet nie jaram się tobą, gdy cię widzę. Ale masz w sobie coś, co sprawia, że chcę chodzić do miejsca, gdzie 'przez przypadek' mogłabym cię spotkać.
 

inthefuture
 
i will wait: Nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. Nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. Nie noszę miniówek i wysokich szpilek. Nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką i nie mam 5 centymetrowych tipsów. Mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. Nie robiłabym sobie nadziei..
 

inthefuture
 
i will wait: - Chciałabym ci wszystko o nim opowiedzieć , ale nie mogę. - dlaczego ? - bo wtedy ty też byś się w nim zakochała.
  • awatar Sweet Sacrifice: hah, jakie to częste lecz skrywane uczucie... cóż za ból, aczkolwiek jednak wielki sekret ♥
Pokaż wszystkie (1) ›
 

inthefuture
 
i will wait: Abstrakcyjne słowa, które stają mi w gardle, a trudność ich wymowy jest wręcz absurdalna. usta drżą mi jak nigdy wcześniej, a Ty stoisz przede mną z litością w tęczówkach, pytając czy dobrze się czuję. świetnie, pomimo serca walącego jak wirująca pralka i faktu, że robię z siebie skończoną idiotkę, to świetnie - pomyślałam.
 

inthefuture
 
i will wait: uśmiechaj się do samej siebie, idąc przez ulicę. niech przechodni zastanawiają się, czy właśnie urwałaś się z zakładu zamkniętego czy jesteś zwyczajnie szczęśliwa.