Wpisy użytkownika i will wait z dnia 2 grudnia 2010

Liczba wpisów: 15

inthefuture
 
i will wait: Mówisz że tego nie zrobię?
No to patrz..
  • awatar trampkowa ,: mocne xd zapraszam do mnie .
  • awatar CupsGirls: to jest mój tekst - kocham to mówic i widizec ich miny hahah ::D:D sliczne foto :D
  • awatar -Nadia&Mancles-: świetne ;) ;***
Pokaż wszystkie (4) ›
 

inthefuture
 
i will wait: wstałam o pierwszej po południu , nietypowa pora dla mnie .oglądałam telewizję i słuchałam muzyki . potem wyszłam na dwór wypić cole z przyjaciółmi . uśmiechałam się , żartowałam... potem wróciłam do domu , weszłam do łazienki . spojrzałam w lustro z uśmiechem na twarzy . ale nie trwał on długo . usiadłam i zaczęłam płakać . łzy spływały po mojej twarzy jak opętane , łapczywie chwytałam powietrze . to był piękny dzień , a i tak , jak każdy inny skończył się tym samym . wiesz co to ? to tęsknota . za Tobą . mimo że otacza mnie tak dużo ludzi , mimo że uśmiecham się tak często - jestem samotna .
 

inthefuture
 
i will wait: Co rano każą nam wstać , umyć twarz przed lustrem potem nakleić na nią uśmiech... Więc , otwieram oczy aby przerwać ten marazm , a rzeczywistość budzi mnie swym czułym 'spierdalaj'
 

inthefuture
 
i will wait: I siedziała tak. sama. zastanawiając się dlaczego jej życie sypie się w niewyobrażalnie szybkim tempie.
 

inthefuture
 
i will wait: Mogę być Twoją księżniczką? Malutką dziewczynką w za dużych bucikach i naprawdę szczęśliwych oczkach? Z rozmazaną szminką i noskiem w czekoladzie? Czułą, delikatną, rozmarzoną i prawdziwą; słodziutką jak cukierek? Ty byś był moim księciem. Mogęęę?
 

inthefuture
 
i will wait: A gdybym była snem .. Czy chciałbyś śnić dalej?
 

inthefuture
 
i will wait: Mój ideał? Romantyczny, z dobrym poczuciem humoru, który potrafi być sobą i dać mi samej być sobą w jego towarzystwie, nieziemsko przystojny, o ciemnych oczach, mający dobrą wizję swojej przyszłości, czuły, stanowczy. Nie posiadasz żadnej z tych cech... więc do cholery, dlaczego ja wciąż o Tobie myślę?
 

inthefuture
 
i will wait: ważne, aby mieć kogoś takiego, kto cię kopnie w odpowiednim momencie w du.pę, wyzwie cię, siądzie na psychikę. on to robi dlatego, żebyś sobie życia nie zmarnował i żebyś się otrząsnął. ten ktoś nazywa się 'przyjaciel'
 

inthefuture
 
i will wait: Roztaczała wokół aurę dziewczyny niezależnej, a rozpaczliwie potrzebowała kogoś obok siebie...
 

inthefuture
 
i will wait: I może faktycznie nie warto płakać, za czymś co się skończyło, tylko lepiej uśmiechać się, że się nam to przytrafiło.
Pokaż wszystkie (3) ›
 

inthefuture
 
i will wait: Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry.
 

inthefuture
 
i will wait: Nie lubisz mnie?. Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno..
 

inthefuture
 
i will wait: nie występowałam w mam talent , nie jestem tap madl i nie znam dżoany krupy. ale mimo to znam swoją wartość.
 

inthefuture
 
i will wait: Czasem leżę w trawie i wcale mnie nie widać- mruknął osiołek- i świat jest wtedy taaaki ładny. A potem ktoś przychodzi i pyta: jak się dzisiaj czujesz? I okazuje się że okropnie.
 

inthefuture
 
i will wait: wieczór pod tytułem ' mam wyjebane i jestem szczęśliwa '.