Wpisy użytkownika i will wait z dnia 5 lutego 2011

Liczba wpisów: 16

inthefuture
 
i will wait: pytasz czemu czuję się niepotrzebna? czy kiedykolwiek spojrzałeś na mnie tak, jak na nią? czy kiedykolwiek mnie pocieszyłeś? czy kiedykolwiek mnie pocałowałeś?
 

inthefuture
 
i will wait: Jeżeli ci na czymś bardzo zależy, nie okazuj tego światu. Kochaj i uwielbiaj skrycie bo w każdej chwili na twej drodze może stanąć wróg , który zrobi wszystko byś nie była szczęśliwa.
 

inthefuture
 
i will wait: Bywasz nie do zniesienia, ale cieszę się, że mam na co narzekać, to znaczy,dziękuję że jesteś.
 

inthefuture
 
i will wait:

“-jeżeli ona tęskni za nim, a on za nią to dlaczego nie mogą być znów razem? -ano widzisz kochana, ludzie często nie mówią, że za kimś tęsknią, zwłaszcza za byłymi. boją się odrzucenia, dlatego, gdy spotykają się na ulicy, czy u wspólnych znajomych udają ludzi szczęśliwych, i szczęśliwie zakochanych w swoich partnerach. ona myśli, że on jej nie kocha, a on, że ona jego nie. dlatego nie mogą być razem. rozumiesz?”

  • awatar Matusiak.: no właśnie nie rozumiem. mimo wszystko.
Pokaż wszystkie (1) ›
 

inthefuture
 
i will wait: lubię się nudzić, ale tylko wtedy, kiedy ty siedzisz obok mnie.
  • awatar gość: wtedy nie można mówić o nudzie ;>
Pokaż wszystkie (1) ›
 

inthefuture
 
i will wait:

“mieliśmy się spotkać w naszym miejscu. do dziś pamiętam ten mroźny wieczór i piękny księżyc który oboje uwilbialiśmy oglądać. spóźniał się pół godziny, ale było to w miarę normalne więc się nie denerwowałam. nagle zadzwonił telefon. myślałam, że to On, jednak spoglądając na wyświetlacz ujrzałam 'bliźniak dzwoni'. odebrałam i chamsko zapytałam czego chce. ' gdzie jesteś Mała, musimy jechać do szpitala' nic więcej nie chciał powiedzieć, zajechaliśmy na miejsce a w między czasie dowiedziałam się, że On miał wypadek. potrącił Go samochód. Szybko ogarnęłam numer sali i pobiegłam tam. Rozpłakałam się a on jak zwykle żartując rzucił " Kociaku Ty wiesz, że brzydko wyglądasz kiedy płaczesz? Kocham Cie i zawsze będę kochał". Te słowa pamiętam bardzo dobrze. Były to Jego ostatnie dwa zdania jakie wypowiedział. Tamtego dnia, dwa lata temu straciłam miłość mojego życia.”

Pokaż wszystkie (6) ›
 

inthefuture
 
i will wait: w chwilach takich jak ta najchętniej nawpieprzałabym się słodyczy , ale przecież jestem na diecie, ale przecież już dawno powinnam o Tobie zapomnieć.
Pokaż wszystkie (2) ›
 

inthefuture
 
i will wait: -co robisz? -kocham go. -..mogłam się domyślić.;]
 

inthefuture
 
i will wait: Włożyła słuchawki do uszu. Stanęła na tarasie i wpatrywała się w gwiazdy. W ręku trzymała kieliszek wina. Słuchając jednej piosenki w kółko delektując się każdym łykiem wina, stała tam w ten sposób aż do świtu. Czekała na wschód słońca. Miała nadzieję, że razem z nowym dniem pojawią się nowe nadzieje...
Pokaż wszystkie (4) ›
 

inthefuture
 
i will wait: Bez Ciebie noc strąciła smak, nie ma sensu cały świat. Marzenia nie spełniają się.Gdy Cię nie ma obok mnie.
 

inthefuture
 
i will wait: Nie była pewna czy ktokolwiek mógłby jej pomóc. To znaczy, pomóc wydostać się z tego dołu. Tkwiła w nim tak głęboko i czuła się taka zmęczona… nawet gdyby ktoś rzucił jej jakąś linę, wcale nie była pewna czy miałaby siłę się po niej wspiąć.
 

inthefuture
 
i will wait: - Ej, czego Ty tak naprawdę chcesz? - Chcę znać odpowiedź na to pytanie. Swoją i Jego.
 

inthefuture
 
i will wait: Pomóż mi zachować szczęście pomimo braku powodów.
Pokaż wszystkie (2) ›
 

inthefuture
 
i will wait: Uwielbiam moment, w którym Twoje oczy nie chcą przestać patrzeć w moje.
 

inthefuture
 
i will wait: Szczęście, chodź do mnie, ja czekam.
Pokaż wszystkie (4) ›
 

inthefuture
 
i will wait:

“Bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń, które warto mieć by żyć.”“Z bagażem pełnym snów po wszystko i po nic wyruszam dziś donikąd znów. Lecz zawsze warto iść...”