Wpisy użytkownika i will wait z dnia 15 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 11

inthefuture
 
i will wait:

“Jesteśmy głupi, boimy się odrzucenia, wyśmiania, reakcji. Wolimy siedzieć cicho niż wykrzyczeć co czujemy, czekamy na cud, aż w końcu nie raz żałujemy swojej decyzji, bo gdy zbierzemy siły, by się otworzyć to niestety niekiedy jest już za późno..”

 

inthefuture
 
i will wait:

“Pierwszy raz w życiu nie wyobrażam sobie przyszłości. Każdy dzień widzę jak przez mgłę.”

 

inthefuture
 
i will wait:

“Miłość jest krucha i nieraz nie potrafimy jej pielęgnować . Radzimy jakoś sobie i staramy się z całych sił mając nadzieje , że to kruche uczucie mimo wszystko przetrwa.”

 

inthefuture
 
i will wait:

“Gdzieś w centrum miasta, które tkwi w każdym z nas, leży cmentarz starych miłości. Szczęściarze, zadowoleni ze swojego życia i z tego z kim je dzielą, przeważnie o nim nie pamiętają. Nagrobki są wyblakłe lub powywracane, trawa nieskoszona, wszędzie plenią się jeżyny i dzikie kwiaty. U innych miejsce to wygląda dostojnie i schludnie jak cmentarz wojskowy. Kwiaty podlano i ułożono, wysypane tłuczem ścieżki są starannie zagrabione. Widać ślady częstych odwiedzin. Cmentarz większości z nas przypomina szachownicę. Niektóre pola są zaniedbane albo wręcz leżą odłogiem. Kto by sobie zawracał głowę nagrobkami – czy też miłościami, które pod nimi spoczywają? Nawet nazwiska zatarły się w pamięci. Inne groby pozostają jednak ważne, choć byśmy niechętnie się do tego przyznawali. Odwiedzamy je często – prawdę mówiąc – zbyt często. Nigdy nie wiadomo, jak się będziemy czuli po wyjściu z cmentarza: czasem będzie nam lżej, czasem ciężej na duszy. Nie sposób przewidzieć w jakim nastroju będziemy wracać do domu teraźniejszości.”

  • awatar toomuch.♥: fajny wpis i blog ♥ skomentujesz najnowsze wpisy ? : * Jeśli spodoba Ci się blog dodaj do znajomych lub obserwowanych ;) Zapraszam ;*
Pokaż wszystkie (1) ›
 

inthefuture
 
i will wait:

“Najmniej mówimy o rzeczach , o których najwięcej myślimy .”

 

inthefuture
 
i will wait:

“Nigdy niczego nie żałuj, bo w pewnym momencie przekonasz się, że było warto.”

 

inthefuture
 
i will wait:

“Ci, co najmniej mówią, najwięcej czują.”

 

inthefuture
 
i will wait:

“Niektórych najlepiej poznaje się wtedy, gdy odchodzą.”

 

inthefuture
 
i will wait:

“Coraz częściej przekonuję się, że nie warto przywiązywać się do miejsc, rzeczy i ludzi. Miejsca się zmieniają, rzeczy psują, a ludzie? Ludzie odchodzą.”

 

inthefuture
 
i will wait:

“Jak ufać uczuciom, gdy one ot tak znikają?”

Pokaż wszystkie (1) ›