Wpisy użytkownika i will wait z dnia 6 stycznia 2013

Liczba wpisów: 11

inthefuture
 
i will wait:

“Tęsknię za Tobą, ale muszę się pozbierać i iść dalej. Stać się dużą dziewczyną i przestać płakać. Bo duże dziewczynki nie płaczą..”

 

inthefuture
 
i will wait:

“Była to miłość od pierwszego wejrzenia, od ostatniego wejrzenia, od każdego, wszelkiego wejrzenia.”

 

inthefuture
 
i will wait:

“Życie składa się ze spotkań i rozstań. Ludzie pojawiają się w twoim życiu każdego dnia, witasz się z nimi, potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut, inni kilka miesięcy, może rok, a czasem całe życie. Ale zawsze odchodzą..”

 

inthefuture
 
i will wait:

“Zdarzają się dni, gdy mam już trochę dość słuchania dźwięku moich spadających łez. Zdarzają się dni, gdy jestem wystraszona, a potem napotykam Twój wzrok. Zdarzają się dni, gdy łamię się. Potrzebuję Cię dziś, teraz.”

Pokaż wszystkie (4) ›
 

inthefuture
 
i will wait:

“Myślę, że od pierwszej sekundy przyciągnęło mnie do niego coś innego. To coś kryło się w jego uśmiechu, znałam to, znałam cholernie dobrze. To samotność.”

Pokaż wszystkie (3) ›
 

inthefuture
 
i will wait: "-Znasz ją?
-Lepiej niż własne serce.."
 

inthefuture
 
i will wait:

“Wydaje mi się, że jesteśmy nierozłączni... Że to po prostu już się stało i że tak będzie zawsze.Że jeśli nawet zostanę zapisem w Twojej pamięci, jakąś datą, jakimś wspomnieniem, to i tak będzie to jak powrót do czegoś, co się tak naprawdę nie odłączyło. Po prostu się przesunęło na koniec kolejki osób istotnych. I przyjdzie taki dzień, być może po wielu latach, kiedy mnie wyciągniesz - na kilka chwil - na początek kolejki i pomyślisz... "Tak, to ten...". Niezależnie od tego, co się zdarzy, co zdecydujesz, i tak będzie mi się wydawać, że jesteśmy nierozłączni.”

 

inthefuture
 
i will wait:

“Odwraca się do mnie z uśmiechem. Jak on się ładnie uśmiecha: prosto w moje serce.”

Pokaż wszystkie (5) ›
 

inthefuture
 
i will wait:

“Wiesz, że ja zawsze tęskniłam za Tobą już troszeczkę, nawet gdy byłeś blisko mnie. Tęskniłam już tak sobie trochę na zapas. Żeby później tęsknić mniej, gdy już pójdziesz do domu. I tak nie pomagało.”

 

inthefuture
 
i will wait: "Jestem tutaj, by Cię kochać, trzymać w ramionach, chronić. Jestem tutaj, by uczyć się od Ciebie i otrzymywać Twą miłość. Jestem tutaj, bo nie ma innego miejsca, w którym miałbym być. Ale wtedy, jak zawsze, gdy stoimy blisko siebie, zaczyna się zbierać mgła. Ta mgła ściele się daleko na horyzoncie. Ogarnia mnie lęk, gdy nadchodzi. Powoli pełznie, zakrywa świat wokół nas, otacza, jakby chciała zapobiec naszej ucieczce. Jak tocząca się chmura zasłania wszystko, zamyka, aż zostajemy tylko we dwoje. Czuję, jak krtań się zaciska, Z oczu płyną mi łzy, bo wiem, ze musisz odejść. Prześladuje mnie spojrzenie, którym mnie obrzucasz. Czuję Twój smutek i własną samotność, a ból w moim sercu, uciszony na krótką chwilę, teraz staje się jeszcze silniejszy, gdy wysuwasz się z moich objęć. Rozkładasz ramiona i wstępujesz w mgłę, bo tam jest Twoje miejsce, lecz nie moje. Pragnę iść za Tobą, ale kręcisz głową, ponieważ oboje wiemy, że to niemożliwe. Patrzę z rozdartym sercem, jak powoli znikasz. Próbuję zapamiętać wszystko dokładnie, próbuję zapamiętać Ciebie. Wkrótce, zbyt szybko, Twój wizerunek znika, mgła odsuwa się gdzieś daleko i stoję samotnie na molo. Nie obchodzi mnie, co sobie pomyślą inni, pochylam głowę i płaczę, płaczę, płaczę.." <3
 

inthefuture
 
i will wait:

“Gdy patrzę w Twoje oczy, to jak oglądanie nocnego nieba albo pięknego wschodu słońca- tak wiele w sobie kryją.”

"Wiem, że jestem jedną z tych
co nie boją się żyć.
Gdy dzień zmienia się w ciemną noc
nie przestraszy mnie nic.
Wiem, że lubię sama być,
trwonić tak cenny czas.
Choć nic się nie dzieje
to dobrze mi jest z tym.

I trudno mi się przyznać,
że to wszystko nagle traci sens
gdy Ciebie nie ma.
Na głos nie wypowiem,
że tęskniłam gdy nie było Cię
trochę za długo.

Wiem, że radę sobie dam
nie potrzebny mi nikt.
Nie muszę tłumaczyć się,
że znów nie robię nic.
Wiem, że mogę sobie żyć,
jakby nie istniał świat.
Wiem też, że dla Ciebie
to oddałabym."

miłego dnia, tygodnia, miesiąca, roku..
  • awatar Perfect ¿: ostatnie zdjęcie... z jakiego to filmu ?
  • awatar sobotejszyn.♥: ooo tak. ostatnie zdjęcie <3 /zapraszam + skomentuj coś ;3
  • awatar Venese: film pt. "Całkiem zabawna historia" :)
Pokaż wszystkie (9) ›